Description
Gold tail to Silver crown.
Gold tail to Blue stars and Silver fish.
Gold tail to Silver titanium chrysanthemum.
MLE code for this product is: MLE7-9014
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
0 in stock

Gold tail to Silver crown.
Gold tail to Blue stars and Silver fish.
Gold tail to Silver titanium chrysanthemum.
MLE code for this product is: MLE7-9014
| Packing: | 2 / carton |
| Duration: | 65 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 20mm |
| Shots: | 100 |
| Noise level: | Noisy |
| NEQ: | 2.00 kg |
| UN class: | 1.3G UN0335 |
| Gross Weight: | 10.00 kg |
| CAD: | NL/TNO-0002-2018 |
| CE: |
MLE17-1001C
MLE11-5001G
MLE17-1006C
MLE11-5001