Description
Supplied 2 to a case and sealed in a waterproof bag.
MLE code for this product is: MLE8-1003
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
0 in stock

Supplied 2 to a case and sealed in a waterproof bag.
MLE code for this product is: MLE8-1003
| Packing: | 2 / carton |
| Duration: | 65 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 25mm |
| Shots: | 100 |
| Noise level: | Noisy |
| NEQ: | 3.00 kg |
| UN class: | 1.3G UN0335 |
| Gross Weight: | 19.00 kg |
| CAD: | NL/TNO-0002-2018 |
| CE: |
MLE9-5001E
WEDDINGCAKES3
MLE11-5001i
MLE17-1001C