Description
Deep Blue HD star mine.
MLE code for this product is: MLE14-1401Q
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
12 in stock

Deep Blue HD star mine.
MLE code for this product is: MLE14-1401Q
| Packing: | 10 / carton |
| Duration: | 3 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 30mm |
| Shots: | 10 |
| Noise level: | LOW |
| NEQ: | 3.00 kg |
| UN class: | 1.4G UN0336 |
| Gross Weight: | 16.00 kg |
| CAD: | NL/TNO-0195-2017 |
| CE: |
MLE15-SS3-1
MLE15-SS5-5
MLE15-SS3-2
MLE8-1001