Description
Supplied 4 to a case and sealed in a waterproof bag.
MLE code for this product is: MLE11-5001i
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
Out of stock
Email me when in stock
Supplied 4 to a case and sealed in a waterproof bag.
MLE code for this product is: MLE11-5001i
| Packing: | 4 / carton |
| Duration: | 30 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 30mm |
| Shots: | 25 |
| Noise level: | LOW |
| NEQ: | 2.00 kg |
| UN class: | 1.3G UN0335 |
| Gross Weight: | 15.50 kg |
| CAD: | SVC4326675X |
| CE: |
MLE9-5001F
MLE7-7008
WEDDINGCAKES2
MLE17-1006A