Description
30mm 8 shot roman dancle – Bright red star (no tail) with a white strobing Blinker mine.
MLE code for this product is: MLE15-R30-7
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
0 in stock

30mm 8 shot roman dancle – Bright red star (no tail) with a white strobing Blinker mine.
MLE code for this product is: MLE15-R30-7
| Packing: | 25 / carton |
| Duration: | 25 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 30mm |
| Shots: | 8 |
| Noise level: | LOW |
| NEQ: | 6.00 kg |
| UN class: | 1.3G UN0335 |
| Gross Weight: | 17.00 kg |
| CAD: | SVC4351219F |
| CE: |
MLE15-R30-6
MLE15-R2501
MLE15-R30-5
MLE15-R2506