Description
Corolla is a very delicate gold glittering effect.
Corolla tail to Corolla to Blue star bombette with Pink HD star mine.
MLE code for this product is: MLE15-SS5-6
Manufacturer: MLE Pyrotechnics
Out of stock
Email me when in stock
Corolla is a very delicate gold glittering effect.
Corolla tail to Corolla to Blue star bombette with Pink HD star mine.
MLE code for this product is: MLE15-SS5-6
| Packing: | 20 / carton |
| Duration: | 4 secs |
| Function Time: | 0.0 secs |
| Diameter: | 30mm |
| Shots: | 5 |
| Noise level: | Noisy |
| NEQ: | 3.00 kg |
| UN class: | 1.3G UN0335 |
| Gross Weight: | 16.00 kg |
| CAD: | NL/TNO-0195-2017 |
| CE: |
MLE15-SS5-1
MLE15-SS5-5
MLE18-7F30-1
MLE15-SS10-3